Liptovský Mikuáš

ZAŽI

Toľko aktivít v jednom meste? Podľa záujmu si vyberie každý.


Pre rodiny s deťmi je tu špeciálny program Dobrodružstvá s Mikulášom, pre všetkých pestrá ponuka zábavných aktivít, vodné radovánky, cyklopotulky či aktivity podporujúce udržateľnosť. Dopriať si môžete tiež nádherné výhľady na Nízke a Západné Tatry či Chočské vrchy.

Zimné športy

Nie každé mesto sa môže pochváliť, že má lyžiarske stredisko. Liptovský Mikuláš má hneď dve! Športový areál Petry Vlhovej a SKI Centrum Demänová rezort. Dokonca aj cyklochodník po brehu rieky Váh sa mení na upravovanú bežkársku trať, ak je snehovej pokrývky dostatok.


3 zastávok Poďme na to

Dobrodružstvá s Mikulášom

Zažite príjemnú rodinnú dovolenku v meste, kde je pre vás pripravený špeciálny program s pestrou ponukou 16 aktivít. Na svoje si prídu všetci – od najmenších detičiek až po tínedžerov a ich rodičov či starých rodičov.


16 zastávok Poďme na to

Vodné radovánky

Radosť z vody má v Liptovskom Mikuláši viaceré podoby. Kúpanie s mnohými atrakciami vo vodnom parku Tatralandia, rýchly splav na raftoch na tratiach, kde trénujú olympijskí víťazi či jazda na wakeboardoch a wakeskatoch v Propaganda Free Style Parku.


6 zastávok Poďme na to

Fun aktivity

Pozývame vás do sveta trick artu v Galérii Ilusia. Tiež rozriešiť záhady únikových miestností a okúsiť virtuálnu realitu v Paradoxe či vyhrať laserové prestrelky v Liptov Lasers. A čo takto lietanie vo veternom tuneli Hurricane Factory?


8 zastávok Poďme na to

Neopakovateľné výhľady

Liptovský Mikuláš nesie prívlastok Mesto medzi horami. A to platí do slova a do písmena. Nech sa tu rozhliadnete na ktorúkoľvek stranu, všade uvidíte hory – vrcholy Nízkych a Západných Tatier i Chočských vrchov. Predstavujeme vám miesta, odkiaľ sú výhľady naozaj neuveriteľné.


3 zastávok Poďme na to

Cyklopotulky

Aktívny oddych na cyklotrasách, z ktorých je každá iná. Cyklochodník vedie prírodným prostredím po brehu rieky Váh. Mestská cyklotrasa vás nasmeruje k turistickým atraktivitám a cyklotrasa na vrchol Hája odmení nádhernými výhľadmi. V lokalite Hája si môžete dopriať jazdu novým single trailom.


6 zastávok Poďme na to